S foťákem v ruce jsem trávil téměř veškerý volný čas, fotografoval život v „reálném“ socializmu. Uměleckým fotografem, vždycky jsem se chtěl fotografováním hlavně bavit. Zajímali mě především lidi a vše, co se kolem mě dělo. S námi Vám nehrozí, že by nevěstě byly nepříjemné přípravy…